Výroba tlakových zařízení

PROFIL SPOLEČNOSTI

Historie
Firma byla založena 19.září roku 1949 jako kovodělné družstvo DRUKOV s provozovnami v Brně a blízkém okolí se širokou škálou činností.Hlavním výrobním programem provozovny na adrese Cejl 18 v Brně byla vždy výroba a montáž tepelné techniky.
V roce 1993 došlo k transformaci družstva a v roce 2003 došlo k výrobní specializaci výhradně na výrobu tlakových zařízení.

Konstrukce (projekční činnost)
Konstrukční kancelář společnosti DRUKOV je vybavena nejmodernější výpočetní technikou s programovým vybavením na kreslení návrhů ve 3D zobrazení s vytvářením následné výkresové dokumentace. Veškerá technická dokumentace je skladována po dobu minimálně 10 let.

Výroba
Družstvo DRUKOV přes svou specializaci vytváří široký sortiment výrobků - tlakových i netlakových nádob. Jedná se o klasické tlakové nádoby stabilní, jako jsou např. zásobníkové ohřivače vody stojaté, ležaté, vzdušníky, výměníky tepla, akumulační zásobníky vody, hydraulické vyrovnávače tlaku, expanzní nádoby, vodárny, rozdělovače a sběrače, kalníky,  napájecí nádrže a další. Veškerá  tato zařízení lze rozměrově upravit a přizpůsobit požadavkům zákazníka.
Nejvýznamější část produkce však nadále tvoří vzdušníky, výměníky tepla, zásobníky a ohřivače vody.
Provozovna společnosti je vybavena moderními technologiemi pro zpracování kovových výrobků, především tváření a svařování plechů.
Výrobky společnosti nachází své uplatnění v oblasti energetiky a tepelné techniky, ale i v jiných druzích průmyslu, nebo v bytové výstavbě.

Montáž
Instalaci uvedených zařízení zajišťuje skupina zkušených odborníků. Strojní vybavení je na špičkové úrovni. To umožňuje vysoce operativní  činnost a mobilitu.

 Webdesign & programming by SOVA NET, s.r.o. | Webdesign | Optimalizace pro vyhledávače | Redakční systém